Elexusbet Kredi Kartı

Elexusbet Kredi Kartı

Elexusbet kredi kartı kullanımında oldukça geniş bir bilgiye sahiptir . Bonusları satın almak için kredi kartlarınızı kullananın. Bonus karta birçok taksitle fırsatlar kazanarak para ödemenizi yapın. Taksitle kolayca ödemenizi yaparken oyunlarla keyfinize bakın. Üstelik kredi kartıyla satın aldığınız bonuslardan sonra canlı destek hattımıza bağlanıp %10 oranında daha bonus alma hakkına sahipsiniz. Fakat bu bonus içinde bazı kurallar ve şartlar buldunduğunu bilmenizde yarar var. Ayrıca kredi kartınızdan sanal karta da para aktarmanız mümkündür. 

Sanal karta para aktarımı yaptıktan sonra %20 bonus kazanma hakkınız vardır . Eğerki kredi kartıyla bonus almakta zorluk yaşıyorsanız canlı destek hattımıza başvurunuz. Canlı destek hattımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır. Satın aldığınız bonuslar anında hesabınıza iletilir . 

Güvenirlilik

Güvenli ve anında teslim adı altında olmak hedeflenir. Aldığınız bonuslarınızda kullandığınız kredi kart bilgileriniz güvenle saklanır. Üstelik ücretsiz whoıs gizliliği ve ücretsiz yönlendirme vardır. 7/24 destek alırsınız. Kredi kartı ekstresiyle tüm olanakları kullanırsınız. Ayrıca para yatırma sorununuzda müşteri hizmetlerimizde arayarak bilgi almanız mümkündür. 

Müşteri hizmetlerimiz ve canlı destek ekibimiz sizlere her koşulda yardım etmek için vardır. 2014 yılından beri üyelerine bir çok yenilik sunan Elexusbetle güven içinde para yatırma işleminizi gerçekleştirin. Ayrıca bir çok analiz yapmanız dahilinde güvenin farkına varırsınız. Elexusbet bu konudada sizlere Birol güzellik imkanı sunar. Bu sayede paranızı yatırıp güvenle oyun oynayın. Kredi kartı imkanı da sizlere kolaylık sağlamak için vardır . Elexusbet üyelerine değer verir ve onların isteklerine önem gösterir. 

Elexusbette Kredi Kartı Kullanımı Nasıl Yapılır? 

Elexusbet kredi kartı kullanımı oldukça kolaydır. Siteye girip bonus satın alma bölümüne tıklamanız sonucunda karşınıza çıkan bölümdeki bilgileri doldurunuz . Ayrıca istediğiniz taktirde kartınızı kayıtta edebilirsiniz . Bu sayede kendinizde yeni bir kolaylık getirmiş olursunuz . Üstelik 

Elexusbette kredi kartından farklı bir çok satın alma seçeneğinide vardır. Bunlardan bazıları western union , havale , para transferi, transferwise,EFT,bitcoin ve alıpay gibi bir çok ödeme yöntemi vardır . Bu yöntemleri kullanarak bonuslarınızı satın alınız. Kredi kartıyla satın aldığınız işlemlerinizde bazen bir çok bonusta kazanma imkanınız vardır. Aldığınız bonusların üzerine ek olarak bazı oranlarda bonuslar kazanırsınız. Bu bonuslarla keyifle oyunlarınızı oynar ve rahatınıza bakarsınız. Elexusbet mutlu bir şekilde oyun deneyiminize devam etmenizi sağlar. Ayrıca bonuslarınızı uygulama üzerindende satın almanız mümkündür. Uygulamaya girip kredi kartınızla bonus alışverişinizi yapıp tüm kategorilerde oyun oynamanız sağlanır.